Tytuł:

Odzyskane dzieciństwo

Autor: Zuzanna Arczyńska
Kliknij aby kupić:  
ISBN: 978-83-65684-69-1
Format: 145x205, oprawa miękka, 288 strony
Cena: 34,90 zł
Data Premiery: 2018-04-23
Dla niektórych jedyna na świecie, dla innych – tylko zastępcza. Pod opieką maman życiowi rozbitkowie na nowo uczą się żyć. Marta nie miała tyle szczęścia, by do niej trafić.
Obecnie sama wychowuje syna i córkę, ciężko pracuje, a o byłym mężu sadyście nikomu nie opowiada. Nawet dzieciom. Pewnego dnia ulega wypadkowi. Opiekę nad jej pociechami sprawuje lokator wynajmujący u niej pokój. Kim jest Marcin? Czy jego niekonwencjonalne metody pomogą naprawić relacje nastolatków z matką?
Odzyskane dzieciństwo to powieść o ludziach, którzy marzą o przyjaznej duszy i normalności, którzy odkrywają, że więź biologiczna może być mniej trwała od siły miłości.

Prawdziwa życiowa opowieść o tym, że wszystko może się zmienić na lepsze. Polecam. Magdalena Witkiewicz


Odzyskane dzieciństwo to historia o przytłaczającej rzeczywistości, dramatach rozgrywających się za zamkniętymi drzwiami, na pozór normalnych domów. Ale jest to też opowieść o potędze miłości. Zuzanna Arczyńska w bardzo plastyczny sposób lawiruje słowem, buduje atmosferę i targa emocjami czytelnika. Ta książka to doskonały przykład konfrontacji dwóch światów, dobra i zła, zwycięstwa i porażki. Zdecydowanie polecam. Anna Kasiuk


Prosto, brutalnie i jakże prawdziwie! Powieść obyczajowa bez lukru - zapewniam, że smakuje wybornie! Będziecie chcieli więcej. Polecam. Alek Rogoziński


 

Recenzje:

ksiazkiweterze.pl
www.facebook.com
dlalejdis.pl
kobiecerecenzje365.blogspot.com

Wydawnictwo Szara Godzina 2017 | Designed By mappo.pl